Marmaris Belediyesi’nden depremzedelerle ‘el ele’ dayanışma
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
Ajans CANKA / MUĞLA (İGFA) – Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor Salonu Bahçesi’nde mağaza konseptinde düzenlenen El Ele Birlikte Dayanışma Merkezi aracılığıyla depremzede vatandaşlar kişisel hijyen ürünleri, iç dış giyim gibi ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayabiliyor.
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ev sahipliğinde gerçekleşen merkezin açılışına Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mutlu Ayhan, Marmaris Şoförler Otomobilciler ve Kamyoncular Odası Başkanı Bülent Kalaycı, GETOB Başkanı Mustafa Deliveli ve TÜRSAB MarmarisTemsilcisi Suat Esin de katıldı. Açılışta depremde hayatını kaybedenler için Kur’an-ı Kerim okunurken, vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu.
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı