İzmit’in Perileri Gelişimi’ni sürdürüyor
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
KOCAELİ (İGFA) – Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Emlak Konut Gelişim ile Atatürk Spor Salonu’nda hazırlık maçı yaptı.
Maçın ilk çeyreğini 15-8 geride kapatan İzmit Belediyespor ikinci çeyrek ile birlikte maçın kontrolünü eline aldı. Devre arasına 40-31 önde giren İzmit’in Perileri, üçüncü çeyreği 62-45 maçı da 77-62 kazandı.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.