Antalya’da kentsel dönüşüm bitmek üzere
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki ANTEPE A.Ş. tarafından yürütülen Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde, 211 hak sahibine verilecek 8 bloktan oluşan 335 konutun inşaatı büyük bir hızla sürüyor. Proje kapsamından öncelikli olarak hak sahiplerine verilecek konutların bulunduğu 4 blokta betonarme ve karkas imalatları tamamlandı. Hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü bloklarda duvar imalatları yüzde 90 oranında ulaştı. Kaba inşaatın tamamlandığı bölümlerde mekanik, elektrik ve ince işçilikler başladı. Ayrıca alan içinde yer alan 18 bölümden oluşan ticari blokta tüm imalatlar tamamlanarak iskân aşamasına geldi.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.