Depremzede voleybolcu Bergama’ya transfer oldu
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
İZMİR (İGFA) – İzmir’in Bergama ilçesinde 600 depremzede ile bilrikte kadın sporcu İrem Kul’a da kucak açtı.
Yıkıcı depremin ardından, tek yürek olan Bergama 7’den 77’ye tüm vatandaşları, resmi ve sivil toplum kuruluşları ile deprem bölgelerine ilk andan itibaren tırlarla yardımlarını gönderdi.
Tüm yurtta olduğu gibi Bergama’ya da gelen depremzede ailelere destek olmaya devam eden vatandaşlar ihtiyaçları canı gönülden karşılıyor.
Hatay’ın playofflara katılmaya hak kazanan takımı Rasus Kimya’nın başarılı sporcusu İrem Kul’un bundan böyle Bergama Belediyesi GSK Kadın Voleybol Takımı’nda oynayacağını belirten Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Yaşanan depremin ardından her alanda devletimiz ve milletimiz ile birlikte yaraları sarmaya devam edeceğiz. Kadın sporcumuz İrem Kul ile birlikte takımımız, kaybettiğimiz canlarımız için tek yürek mücadele vermeye devam edecek” dedi.
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı