Nevşehir Kahramanmaraş’ı unutmuyor
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, çok sayıda iş makinesi, araç ve personelini bölgeye sevk eden Nevşehir Belediyesi, Kahramanmaraş ve Hatay’da çalışmalarını sürdürüyor.
Nevşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş’a gönderilen Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, burada bulunan çadır ve konteyner kentlerdeki altyapı çalışmalarında görev alıyor. Ekipler burada bir yandan çadır ve konteyner kentlere içme suyu verirken, diğer yandan şebeke arızalarına müdahale ediyor.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.