Turhan Tayan’a Mudanyalı STK başkanlarından nezaket
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
BURSA (İGFA) – Mudanya’da yakın zamanda gerçekleştirdikleri genel kurulda güven tazeleyen oda ve kooperatif başkanları devlet eski bakanı Turhan Tayan’a iade-i ziyarette bulundu.
Seçimlerden sonra kendilerini telefonla tebrik eden eski bakan Tayan’ı nezaket ziyaretine; Mudanyaspor Kulübü ve aynı zamanda Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hikmet İlhan ile Marmarabirlik’e bağlı 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cüneyt Soylu, Mudanya Ziraat Odası Başkanı Erdoğan Yıldız ve Mudanya Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Tahammül İlhan da katıldı.
Mudanya yereline ilişkin konuların da görüşüldüğü ziyarette, ticaretten siyasete ve spora kadar samimi bir sohbet geçekleştirildi. Mudanya’ya karşı özel ilgisinden bahseden Tayan, ilçe halkına olan sevgisinin çok ayrı olduğunu belirterek, Mudanya’nın güzellikleri hak ettiğini, bir an önce gerekli yatırımların yapılarak ilçe halkına yakışır bir yaşam tarzlarının hak eden düzeyde olacağına inandığını kaydetti.
Günün anısına çekilen fotoğrafı başkanlar, sosyal medya hesaplarından paylaştı. Başkanlar paylaşımlarında, “Mudanya STK Başkanları olarak genel kurullarımız sonrası bizleri telefonla arayarak hayırlı olsun dileklerinde bulunan değerli büyüğümüz Milli savunma eski bakanımız Sayın Turhan Tayan’ı evinde ziyaret ettik. Bizleri misafir eden değerli bakanımıza kurumlarımız adına çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı