Gaziantep Basketbol, Çayırova’nın misafiri
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
KOCAELİ (İGFA) – Kahramanmaraş merkezli ve Gaziantep’i de etkileyen deprem sonrası ligden çekilme aşamasında gelen Doğa Koleji Gaziantep Basketbol takımına Çayırova Belediyesi kucak açtı.
Ezeli rekabet ebedi dostluk anlayışı ile hareket eden Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü yetkilileri Gaziantep yetkilileri ile temasa geçerek sezona Çayırova’da devam etmeleri yönünde davette bulundu. Duruma sıcak bakan Gaziantep ekibi Çayırova’ya geldi.
Çayırova Belediyesi rakibinin lige devam etmesi için tüm imkanlarını seferber etti. Gaziantep temsilcisine spor salonunu açan yeşil beyazlı ekip aynı zamanda rakibine ulaşım ve diğer imkanları sağlıyor.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.