Düzce’ye yeni bir 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu kuruldu
Düzce İli Kaynaşlı İlçesine kurulan Modern ve tam donanımlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz bölgeye ve personele hayırlı olsun dileklerinde bulundu yılmaz. “yeni bir 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. ” dedi.
İlimiz Sağlık Alanında Marka Şehir
İlimizin sağlık alanında marka bir şehir olması noktasında bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm devlet büyüklerimize teşekkür diyen Yılmaz, “112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonumuzun ilimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. “ifadelerini kullandı.
BENZER HABERLER
-
Fransa’da tarihi anlar
-
Meteoroloji uyardı: Sağanak yağışa dikkat!
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.