Düzce’ye yeni ‘112 Acil İstasyonu’
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
Elif Şevval DEMİR / DÜZCE (İGFA) –Düzce’nin Kaynaşlı ilçesine modern ve tam donanımlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu kuruldu. Kurulan istasyonu ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz bölgeye ve personele ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunurken, “Bölgeye yeni bir 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Düzce’nin sağlık alanında marka şehir olması yönünde kendilerinden desteklerini esirgemeyen tüm devlet büyüklerine teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, hizmet noktasının Düzce’ye ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.