Tanju Özcan, Nagehan Alçı’yı ‘ti’ye aldı… Gelmiş kokuyu alan!
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
BOLU (İGFA) – Bolu Belediyesi’nin canlı yayınladığı meclis toplantısında meclisteki diyalogtan bir kesiti sosyal medya hesabından paylaşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Geliyor, gelmekte olan dedik. Zaten gelmiş kokuyu alan” yorumunda bulundu.
Başkan Özcan, sosyal medya hesabndan “Belediye Meclis toplantımızda Ak Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçının Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi. O dönmüşse bu iş bitmiştir. Geliyor gelmekte olandan dedik zaten gelmiş kokuyu alan” diyerek kendi diyalogunun geçtiği bir bölümü video olarak yayımladı.
O anları paylaşan Özcan “Belediye Meclis toplantımızda Ak Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçının Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi.
Tanju Özcan’ın meclis grubunda AK Parti ve MHP’li üyelere göndermede bulunarak sık sık espriler yapması dikkat çekti.
Belediye Meclis toplantımızda Ak Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçının Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi. O dönmüşse bu iş bitmiştir. Geliyor gelmekte olandan dedik zaten gelmiş kokuyu alan.😀 pic.twitter.com/T6UkMP8F7r
— Tanju ÖZCAN (@tanjuozcanchp) March 8, 2023
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı