Karsan e-ATAK üst üste 2 yıldır Avrupa’nın lideri
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
BURSA (İGFA) –Geliştirdiği ileri teknolojili ürünleriyle toplu taşımada hedef büyüten Karsan, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Markanın e-ATAK modeli, 2021 yılında elde ettiği pazar liderliğini, 2022 yılında da tekrarlamayı başardı.
e-ATAK modelinin Avrupa’daki birçok ülkede en çok tercih edilen elektrikli midibüs olduğunu söyleyen Karsan CEO’su Okan Baş, “Elektrikli e-ATAK modelimizi Fransa’dan Romanya’ya, İtalya’dan İspanya’ya, Portekiz’den Yunanistan’a kadar bir çok Avrupa pazarına satıyoruz. Markamız için önemli pazarlardan Lüksemburg’da ise ülkenin en büyük elektrikli midibüs filosu e-ATAK’lardan oluşuyor. Lüksemburg aynı zamanda e-ATAK modelimizin şehirler arası taşımada kullanmasıyla da dikkat çekiyor. Avrupa’da iki yıl üst üste elde ettiğimiz e-ATAK segment liderliğimiz ile birlikte, Karsan markamıza olan ilginin her geçen gün artıyor olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı