Türkiye şampiyonları Kocaeli’den çıkacak
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/themes/wphaber/images/no_image.cropped.830x400.jpg)
KOCAELİ (İGFA) – Son 2 yılda birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentte ulusal ve uluslararası düzeyde çok başarılı şampiyon sporcuların çıkmasına da büyük katkı sağlıyor.
Bu kapsamda 2023 Spor Toto Gençler ve Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Judo Federasyonu iş birliğinde 13-14 Mart ve 15-16 Mart 2023 tarihleri arasında Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek.
Şampiyonada erkekler ve kadınlarda 7’şer sıklette olmak üzere toplam bin 300 sporcu ve toplamda 2 bin kişinin katılım sağlaması bekleniyor.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.