Düzce, Kahramanmaraş Türkoğlu ile ‘kardeş kent’ oldu
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/duzce-kahramanmaras-turkoglu-ile-kardes-kent-oldu-eWhRLUpW.jpg)
Sinem DEMİR / DÜZCE (İGFA) – Düzce Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısını Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirdi.
19 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi ile Düzce Belediyesi arasında kardeş Kent iş birliği kurulması maddesi oy birliği ile kabul edildi.
Mecliste, depremin ardından Düzce’ye gelen depremzedelerin toplu ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalandırılması, depremden etkilenen vatandaşlara yönelik su aboneliği işlemlerinden depozito bedeli alınmaması, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ek ödenek aktarılması, norm kadro derece ve unvan değişiklikleri, Erasmus projesi çerçevesinde yurtdışı görevlendirme ile taşıt ve bitüm tankı alımı plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı