İşçilerin ‘Sultan Ablası’ AK Parti’den aday adayı
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/iscilerin-sultan-ablasi-ak-partiden-aday-adayi-Pf77N8YS.jpg)
Tural ŞAHBAZLI / KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Genel Merkezi Kahramanmaraş’ta olan İşçi Haklarını Koruma, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Sultan Ünal, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adaylık başvurusu yaptı.
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel’i ziyaret eden, Ünal ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı:
“Niyetimiz hayır, akibetimiz hayır olur inşallah. AK Partimizin bir çok kademesinde görev almış bir kardeşiniz olarak; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde, Kahraman şehrime hizmet etmek için İl Başkanlığımıza 28. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yaptım. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah.”
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı