Düzce’de okullar tatil edildi!
![](https://haberozel.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/duzcede-okullar-tatil-edildi-PVe7u2Vx.jpg)
DÜZCE (İGFA) – Düzce Valisi Cevdet Atay da Bolu’da meydana gelen depremin Düzce’de de hissedildiğini dile belirterek, “Panikleyerek korkan çocuklarımızı evlerine gönderiyoruz. Okullarda eğitime bugünlük ara verdik” dedi.
“6,4 BEKLİYORUM“
Sarsıntı sonrası katıldığı haber programında değerlendirmelerde bulunan Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, Bolu’nun Kuzey Anadolu kırığının etkin olduğu yerlerden bir tanesi olduğunu belirterek, “Düzce depreminin üretmediği bir artçı deprem açığı vardır. 6,4 büyüklüğünde deprem üretmesini bekliyorum” dedi.
BENZER HABERLER
-
Epilepsi nöbetlerine karşı etkili önlem!
-
11 üniversiteye rektör ataması
-
Atama kararları Resmi Gazete’de
-
MGK sonrası 9 maddelik bildiri
-
Köprü üzerine çıkan kişi ekipleri harekete geçirdi
-
Bankacılıkta kredi hacmi 41 milyar 557 milyon lira azaldı
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.